Vyberte si tovar z ponuky prípadne dopytujte tovar, ktorý hľadáte. Odošlite dopyt na našu adresu filtracia@hireco.sk. My Vám vypracujeme a odošleme cenovú ponuku. Vy odsúhlasíte ponúkané ceny a potvrdíte objednávku. My Vám odošleme potvrdenie prijatia a termín dodania. Vyskladníme Vám tovar a odošleme prepravnou službou. Ak požiadate, pripravíme Vám tovar na osobné vyzdvihnutie. Prípadne pripravíme tovar pre Vašu zmluvnú prepravu.
 
Tovar ktorý je na stránke v časti obchod je reálne v sklade pripravený na distribúciu. 
V prípade, že ste nenašli tovar, ktorý potrebujete, napíšte požiadavku so špecifikáciou.

Kliknite na tlačítko PRIDAŤ DO CENOVEJ PONUKY. Ak chcete pridať viac položiek do cenovej ponuky, stlačte tlačítko SPÄŤ DO KATALÓGU. Ku každej položke môžete dopísať poznámku k dopytu. Následne po ukončení výberu stlačte tlačítko POKRAČOVAŤ. Vyplnte údaje a odošlite Váš dopyt.

Vašu požiadavku spracujeme a odošleme Vám cenovú ponuku.

Pokiaľ budete súhlasiť s cenovou ponukou, tovar Vám vyskladníme a odošleme na Vašu adresu prepravnou spoločnosťou. Ak si chcete vyzdvihnúť tovar osobne ten Vám pripravíme v našej spoločnosti na stanovený termín. V prípade, že si objednáte prepravu Vašou zmluvnou prepravnou službou, tovar Vám pripravíme podľa ich požiadaviek.

Tovar distribujeme štandardne v deň objednania tovaru balíkovou alebo paletovou prepravou.
Dodací termín je štandardne do 24 hodín v pracovných dňoch.

Reklamácie vybavujeme podľa obchodného zákonníka.